.. s jídlem roste chuť.. a já jsem prostě nenažraná ..

4. kapitola G

4.kapitola ALFA samec GEORGE

21. září 2017 v 21:04 | Gina Chainless
Od našeho prvního setkání s Georgem uplynulo asi deset dní a vidina dalšího rande je v nedohlednu. Poslední dobou jsem dost podrážděná. Nevím, jestli je to tím, ze mam každým dnem dostat menstruaci nebo tím, ze mě nervuje představa, ze jsme se tak dlouho neviděli. Nejspíš to bude kombinace obojího.
V předmenstruačním období se mi velmi často střídají nálady považuji za svoji povinnost na to George upozornit. Bere to na vědomí a prý mě bude brát s rezervou.


Muži často vnímají menstruující ženy jako nemocné a nejraději by si na těch pár dnů vzali dovolenou. Není to ale sobecké?
My jejich nálady vyplývající z neuspokojení jejich základních potřeb musíme trpět celý měsíc. Chlap musi mit plný žaludek a prázdný pytel. Jak je to naopak je zle !


Projevy, které doprovázejí tento deficit se velmi podobají těm předmenstruačním. Hlavním příznakem je podrážděnost. S těmito projevy se setkáváme denně. Například za volantem. Určitě se vám již stalo, že vám na křižovatce chcíplo auto a nějakej podrážděnej chlápek s plným pytlem na vás nedočkavě troubil a gestikuloval.
Nedej bože kdybyste mu při parkování poškrábala lak na autě. V těchto situacích, pokud je to možné a v autě nesedí pánova drahá polovička, flirtujte. Nejprve samozřejmě dejte najevo ze vás to upřímně mrzí, ale hned vzápětí vytaste své zbraně. Usmívejte se, nakrucujte se a nebojte se ani drobných doteků ve stylu pohlazení po paži se slovy ,,Nebojte, to urcitě nějak vyřešíme''.
Vidina toho, ze jim s jejich neukojenými potřebami pomůžete v nich zmírní agresi a tím pádem projevy deficitu snížíte na minimum. A o to přece jde. Nestojíme přece o to, aby na nás někdo na parkovišti řval, že jsme neschopné krávy, které neumí používat zpětná zrcátka.


Možná někomu přijde nefér takové nabádáni k manipulaci s muži, ale věřte mi, že to byli právě oni, kteří mě manipulaci naučili. Nejznámější příklad, který můžu uvést je jejich sladké vábení, když se nám snaží dostat do kalhotek. Každá žena to zažila.. je to neodmyslitelná součást každého muže. Prostě nám nakecají všechno možný a my jim v opojení těch řečiček nakonec ty nohy roztáhneme. Samozřejmě je to jen taktika. Jakmile dosáhnou svého, přestanou se snažit. Z každého Alfa samce se dřív nebo později stejně stane obyčejný Muž Domácí.


To byla jen taková malá vsuvka, trochu na obhajobu našeho ženského pokolení. Moc dobře vím, že to ten týden v měsíci s námi mají muži opravdu náročné. Ale je pravda, že by se ty naše symptomy mohli také naučit zmírňovat. Chtělo by to jen trochu zapřemýšlet. A když by nebyla nálada na přemýšlení, Google by zcela jistě něco vyplivnul.
Ačkoli jsem George předem upozorňovala na jista rizika s příchodem periody, zjevně nebyl dostatečně připravený na to, co ho ve skutečnosti čeká. Musím se přiznat, že jsem mu to napoprvé dala pořádně sežrat.Všechno to začalo asi tři dny před očekávanou menstruací. Stačilo jenom zaslechnout něco o jeho přítelkyni, otevírala se mi kudla v kapse. A to i přesto, že to nebylo nic, co by mě jindy obzvlášť podráždilo. Stačilo třeba jiné pojmenování, než ,,stará'' ( jenž nejčastěji používá ) a uz jsem to vnímala jako jakýsi naznak toho, ze se u něj něco změnilo ve vztahu k ni. Zpočátku si stěžoval, že se pořád hádají a najednou z něj vypadlo, že co mě zná, je to doma víc v klidu a nenechá se tak často vyprovokovat k hadce.


To jsem jako nějakej katalyzátor, kterej jim pomohl obnovit harmonii ve vztahu nebo co ?


A tak jsem nechala volny průchod svým pocitům,.. To je v tomto období cyklu u zeny velmi důležité.
Takže jsem začala byt uštěpačná, předhazovat mu různé útržky konverzace, někdy jsem se i trochu urazila a došlo to i tak daleko, ze jsem mu párkrát položila telefon.
Hned napoprvé se ale zachoval velice překvapivě. Hned volal zpět , snažil se to urovnat, prostě to zahrál do autu...a na to jsem samozřejmě čekala.


Když ženská řekne: Nechci s Tebou teď mluvit'' je největší chyba, kterou může chlap udělat, že ji poslechne. Vždycky chceme, aby chlap dolezl.
Není to žádná forma domestikace. Je to pouze taková zkouška. A záleží na chlapovi, jestli v ní chce uspět a mít klid anebo jestli se chce dohadovat celý den.


Rada pro muže: Pokud toužíte po klidném domácím prostředí v době kdy vaše žena menstruuje, začněte hrát podle následujících pravidel:
*Nesnažte se mít za každou cenu pravdu
*neptejte se ženy neustále na hloupé otázky kde co je
*uklízejte si po sobě
*a hlavně ženu zahrnujte pozorností
To je věc, které si žena nejvíc všímá a při první příležitosti vám absenci pozornosti vmete do ksichtu.
Buďte diplomati a mějte na paměti , že je lepší prevence, než řešit důsledky zanedbané péče.


Co se pozornosti týče, nemůžu si stěžovat. Každý den, celý den mi George volá nebo píše. Věnuje se mi maximálně. Ale protože pracuje v zahraničí nemůžeme se vidět tak často, jak bychom chtěli. A to mě nejvíc stresuje. To, že s ním nemůžu byt častěji.


Všechno vygradovalo v den očekávané menstruace. Sužovalo mě neustálé přemýšlení o tom, že jsme od sebe proste moc daleko. Zároveň hodně práce, tím pádem málo času na to abychom se viděli. Do toho máme oba závazky. Má to vůbec cenu ? Jednu chvíli jsem vedla tyto pesimistické řeči a druhou chvíli jsem ho zaplavovala láskyplnými emocemi , že ho nikdy neopustím. Sama jsem nevěděla co chci a chudák George byl zřejme zcela bezradnej. Samozřejmě, že jsem začala naznačovat, ze to ukončíme, ale spíš to byl jen takový test, jestli mě pořád miluje.


Miluje mě na sto procent Protože kdyby mě nemiloval, po tom co jsem předvedla, by nejspíš zdrhnul. Do slava by utíkal, co by mu nohy stačily, protože tento měsíc jsem zírala i já, co všechno jsem schopna řešit a jakým způsobem.
A chlapi na tohle prostě nejsou stavění. Tejden jsem se chovala jako spratek, ale na svou obhajobu můžu jen říct, je to zcela běžný stav a nejsem žádaná výjimka. To je prostě příroda. Někdy s námi hormony pořádně zacvičí.


Byla to proste taková týdenní zkouška naší lásky. A můj George v této těžké zkoušce obstál. Ke konci už mu docházely síly, ale nedal mi košem. O to víc si ho teď vážím.


A protože ''co Tě nezabije, to je posílí''.. myslím, že příští periodu už určitě zvládne s přehledem...
 
 

Reklama