.. s jídlem roste chuť.. a já jsem prostě nenažraná ..

3. kapitola M

3.kapitola ALFA samec 2 MARCUS (erotika)

6. října 2017 v 20:34 | Gina Chainless
Markus měl všechno dokonale připravené a udělal na mě obrovský dojem. Hned co jsem si nalezla do auta, opadla ze mě veškerá nervozita. Markus šel hned za mnou. Začali jsme si povídat a párkrát mě políbil. Chtěla jsem si podat mobil z kabelky, kterou jsem měla na zemi pod přední sedačkou. Když jsem si klekla na kolena a naklonila se dopředu, Markus se okamžitě chopil příležitosti a začal mě hladit po zadečku. Pomohla jsem mu sundat svoje legíny. Chtěl zapnout vytápění, aby mi nebyla zima. Řekla jsem mu, že to není potřeba a stačí mi ta peřina a pro případ nutnosti jsem si s sebou vzala i teplé ponožky. A znova jsem si klekla, teď už docela vypočítavě a naklonila se dopředu pro kabelku, abych si je podala. V ten moment mě chytl za zadek a pevně ho k sobě přitisknul. Rukou mi zajel pod kalhotky. Rychle si rozepnul kalhoty a sundal si je i včetně boxerek. Netrvalo to ani minutu a už jsem ho cítila v sobě. Pěkně mě napíchnul. Sakra, ten se s tím nemaže. Musela jsem se po minutce odpojit od nabíječky, abych nevyzkratovala.


Byla jsem děsně mokrá. A tak jsem se rozhodla, že prozkoumám neznámé území a mezitím trochu vyschnu. Byl tak akorát velkej a hezky tvarovanej. Hned jsem si ho musela pořádně olíznout a potahat. Vzala jsem si ho do pusy.... ,, mmm sladkej '', pronesla jsem a Markus taky dostal chuť. Vzal mě do náruče, políbil, položil mě na záda. Roztáhl mi nohy a začal mě taky ochutnávat. Jeho dlouhej jazyk a jeho technika mě velmi příjemně překvapila. Rychle kmital jazykem a svíral mi pevně stehna v rukou a tak není divu, že po chvilce jsem byla hotová. Komentoval, že i já jsem sladká a hned mě začal líbat. Hrozně se mi líbilo, jak mě neustále pevně tiskl k sobě.
Když se položil na záda a chtěl něco vyprávět, klekla jsem si nad něho a vzala si ho do ruky. ,,Smůla, povíš mi to pak'' řekla jsem a začala ho svírat v ruce. Koukala jsem se mu do očí. A pak jsem jsem si ho vzala do pusy a pěkně ho rozkouřila. Za chvíli mě popadl, nastavil si mě pěkně zezadu a zasunul ho do mě. Pár hlubokých zásunů, pak ho rychle vytáhl ven a postříkal mi zadek.


Chvíli jsme leželi a jen tak relaxovali. Povídali jsme si a ležela jsem mu v náručí. Za chvíli jsme se ale začali zase líbat a Markus mi to začal dělat pěkně rukou. Zavřela jsem oči a vnímala pouze jeho prsty uvnitř mě. Začala jsem si rukou dráždit bradavky a když to viděl, hnedka se k nim naklonil aby si je mohl dát do pusy. To miluju. Ruku jsem si přesunula ke klitorisu, on stále prsty ve mně a cucal mi bradavky a já jsem během minutky opět propadla orgasmu. Automaticky jsem se přesunula do jeho klínu a začala jsem si s ním znova pohrávat. Ochutnávala jsem ho po celé délce. Vzala si koule do pusy a cucala je. Jazykem jsem kroužila kolem žaludu kolem dokola a sála ho. Žádné rychlé pohyby nebo hluboké zasouvání do pusy. Prostě nač spěchat.


Orální sex je víc než klasický sex. Je to mnohem intimnější. Takže když kouřím, dělám do od srdce. Dávám si záležet na tom, aby to nebyla jen náhražka, ale aby to byl nezapomenutelný zážitek.
Nejde o to, aby to bylo co nejrychleji hotové. Jde o to, aby chlap zažil co nejvíc vzrušení. Aby se po celou dobu cítil příjemně a vyvrcholení byla jen třešnička na dortu. Důležitá je z mého hlediska cesta, nikoli cíl.


A tak jsem se mu prostě následujících dvacet minut maximálně věnovala. Pěkně pomaličku a s největší oddaností jsem mu poskytovala nezapomenutelný orální zážitek... Udržovala jsem s ním neustálý oční kontakt, abych přesně věděla, jak postupovat a co opakovat. No, a nakonec jsem doběhla do cíle v plném nasazení. Rychle, hluboko a při neustálém sání jsem ho dokouřila. ,,Tak a teď na mě, kamaráde, jenom tak nezapomeneš.. ''' řekla jsem a lehla si vedle něho.
,, Ne, na tohle rozhodně nikdy nezapomenu''. A tohle je prostě nejvyšší ocenění, kterého je možné dosáhnout. Být nezapomenutelná, tedy velmi těžko nahraditelná...


Leželi jsme, já jsem mu ukazovala nějaké fotky v telefonu a diskutovali jsme o všem možném. Po asi půlhodinové pauze, mi opět začal hladit zadek. No je teda pravda, že jsem si o to vyloženě říkala, když jsem se k němu otočila zády a přitiskla se k němu. Nebudu to příliš dlouze rozepisovat. Prostě mě chvilku hladil, pak se do mě zasunul. Po chvilce jsem na něj nasedla a pohupovala se na něm, za chvíli jsem se jen přetočila zády k němu. Pak mě položil na břicho a začal mě šukat rychle a hluboko. Pak jsem si klekla na všechny čtyři, plácal mě po zadku, držel za vlasy a dorážel. Oba jsme byli zpocení a naplno jsme se oddávali vášni. Měla jsem další dva orgasmy. Nakonec mě položil na záda, nohy jsem mu položila na ramena, strčil ho do mě a po chvíli ho vytáhl a postříkal mi břicho. Oba dva jsme sice byli unavení, ale plní endorfinů. Jen jsme leželi a spokojeně vydechovali.


Čas je ale neúprosný a tak jsme se museli po třech hodinách rozloučit. Kdyby ráno nevstával do práce a já neměla vycházky do jedenácti, nejspíš by jsme si to rozdávali znova a znova než bychom to museli odpískat kvůli jiným biologickým potřebám.. (hlad).


Markus nelhal. Opravdu je to romantik. Užívala jsem si to, jak se o mě staral, jak mě pořád líbal, hladil a tisknul k sobě. Zároveň mě ale dokázal pořádně ošukat, tvrdě a sprostě jak to mám ráda.
První schůzku hodnotím devíti body z maximálního počtu deset. (Jeden bod dolů za nejistý čas schůzky).


(pokračování brzy… )


.
 
 

Reklama