.. s jídlem roste chuť.. a já jsem prostě nenažraná ..

3.2 kapitola G

3.2 kapitola 2/2 ALFA samec GEORGE

21. září 2017 v 21:03 | Gina Chainless
Sundám si lodičky a on mě následuje, sundává si svoje stylové bílé kotníkové tenisky. Všímám si jak jsou čisté. To o člověku dost vypovídá. Všechno mě utvrzuje v tom, že jsem si vybrala dobře. Oba máme rádi rap.. další náhoda ? takže když pustí hudbu, chybí už jen jeho doteky k tomu, abych se cítila úplně uvolněně.
Vezmu ho za ruku a nasednu si na něj. Začneme se líbat. Jednou rukou mu projíždím vlasy a navzájem si pohráváme se svými jazýčky. Ten pocit, to šimrání uvnitř v těle.. to je něco, co jsem strašně potřebovala. Tu chemii, ten adrenalin, to všechno. On je přesně to co jsem potřebovala. Občas se od sebe odtrhneme, abychom mohli znovu začít a vždy o něco drsněji. Hraje si se mnou, občas schválně ucukne, když se k němu nahýbám, abych pokračovala. Líbáme se něžně, pomalu, ale zároveň dravě. Koušu mu spodní ret a vzrušením občas zakláním hlavu a nabízím mu svůj krk. Hladí mě po zádech, sjíždí k zadečku a naopak. Je sladkej, je božskej, je dokonalej.

Občas přestaneme jen abychom se na sebe chvíli mohli jen dívat a vychutnávat si to, že jsme konečně spolu. Dívám se mu do očí a hladím ho po tváři. Najednou mě pevně chytne a položí mě na sedačku. Ležím a čekám co přijde. Vyhrne mi sukni, kalhotky jen odhrne na stranu. Vzrušením mi ztuhnou bradavky. V rychlosti si sundám tričko a vzápětí podprsenku. Hned mi začne cucat bradavky, dlaní mi přejíždí po celých prsou nahoru a dolů.
Pak se ke mě skloní a opět mě začne líbat, jednou rukou se opírá o loket a zároveň mi hladí vlasy. Druhou rukou si pohrává s mojí buchtičkou. Jemně a něžně. Hrozně moc něžně. V té chvíli už mám i já ruku v jeho kraťasech. Má ho tvrdýho jako kámen, proste připravenýho k akci.
Beze slov mu pokynu aby si taky odložil. Celej se svíknul do naha, včetně ponožek. Má nádherný a mužný tělo. Chlupatý hrudník okamžitě upoutá moji pozornost.

Začnu ho hladit a líbat, jedu směrem dolů a zanedlouho se mi naskytne dokonalý výhled. Stojí přede mnou v celé své kráse. Pevný, žilnatý, neobřezaný. Okamžitě si ho beru do ruky a ochutnávám. Ted už vím, že ho miluju celýho.
Přejíždím po celé délce jeho chlouby jazykem nahoru a dolů. Ani na koule nezapomínám. Snažím se mu alespoň chvilkama dívat do očí ze kterých mi docela jistě vyzařuje obrovský chtíč. Ale zároveň se musím dívat i na to, co zrovna držím v ruce, protože to nemá chybu. Začínám být mokrá, kleknu si na všechny čtyři a nastavím se mu zadečkem. Potřebuju ho v sobě. Rukou mi přejíždí zádech až k zadečku a potom mě za něj pevně chytne. Zasune se do mě na krajíček a pak hned ven, tohle zopakuje asi třikrát a pak do mě pronikne celý až nadoraz. A vytáhne ho. Tohle se mi moc líbí. Plácne mě před zadeček. Je to tak akorát na hranici mezi bolestí a slastí. ,, Tohle by nešlo.. takhle bych se hned udělal '' řekne a pokyne mi abych si lehla zpět na záda. Vzápětí se nakloní dopředu k palubovce a zapne klimatizaci. Venku je dusno a my jsme rozpálení.

Lehne si vedle mě, ale obráceně. Prostě poloha šedesát devět. Okamžitě se mi nacucne tam dolů. To je nepopsatelný zážitek. Dělá to jako nikdo jiný předtím. Je to tak jemné a něžné. Nemusí vůbec používat prsty. To co umí pusou mi zcela dostačuje. Snažím se mu poskytnout stejně kvalitní orální zážitek. Saju ho, olizuju mu špičku penisu jak lízátko a laskám mu koule. Moc se mu to líbí a protože chce ještě nějakou dobu vydržet, musíme dát pauzičku. Věnuje se jenom mně. Teda chce se věnovat jenom mně. Přesto ho svírám v ruce a honím mu ho. Několikrát mě pokárá, že teď budu uspokojovaná pouze já. Jenže mě láká představa, že se udělá. Několikrát mě plácne po zadečku. Líbí se mi dělat naschvály, za které mě následně trestá. Je to vzrušující. Nakonec ho uprosím, že chci aby se mi vystříkal do pusinky. Pod záminkou, že ho chci ochutnat. No kterej chlap by odmítnul, že.

Posadí se, kleknu si před něho a něžně a pomaličku ho dráždím pusou, neustále v pevném sevření. Zrychlím a saju ho. Pulsuje mu. Cítím, že za chvíli to přijde. Přikáže mi ať otevřu pusu a čekám. Převezme kormidlo a dokonale dokončí moji práci několika žhavými výstřiky na jazyk a tak trochu kolem. Polykám a vychutnávám si jeho chut. Je sladkej, současně sleduju jeho výraz. Ten si uchovám v paměti ještě hodně dlouho. Velmi spokojenej.. A co může byt pro mě větší odměna, než takhle spokojenej muž ? snad jen vlastní orgasmus. Tak jdeme na to..

Položím se na záda a George mi roztáhne nohy a klekne si mezi ne. Nakloní se ke mně, políbí mě a vzápětí mi dá olíznout svoje prsty, abych mu je navlhčila. Líbá mě a rukou sjíždí k poštěváčku. Dráždí ho pomalými, krouživými pohyby. Zasune do mě jeden prst a vytáhne ho a opět mě dráždí. Celou dobu se mnou udržuje oční kontakt. To mě rajcuje. Zasune do mě dva prsty a pak prudce a hluboko tři... Pak prsty vytahuje a zasunuje opět jen jeden. Přitáhnu si ho k sobě, odměňuju ho polibky, vzdychám mu do ucha a prosím ,,znova tři prsty, lásko". Vím, že se za chvíli udělám. Jen ho potřebuju mít co nejblíž u sebe a jeho prsty co nejvíc v sobe. Zaráží je do mě a přesně podle mích představ ve mně kmitá takovým způsobem, že po chvíli propadám orgasmu.
Hned se ke mně sklání a já ho beru kolem krku a v poslední orgasmické vlně řeknu
,,já Tě miluju". Bylo to nejspontánnější a nejupřímnější vyznání, které mohl slyšet. Hladí mě a já plná euforie přemýšlím nad tím, že napoprvé to nemohlo být lepší.


Oblékneme se a vystoupíme z auta. Sedneme si dopředu a domlouváme se, kdy se příště uvidíme. George dává klíčky do zapalování. Startuje, ale motor nenaskočí. Hned mu to dojde.. Vybila se baterka. Měli jsme puštěnou hudbu a klimatizaci, ale motor vypnutej. ,,Hold musíme jet pro startovací kabely, puso" řekne s klidem. Jsem nervozni, protože se jsem ještě nikdy nestartovala auto pres startovací kabely. Jsem ženská, pomalu ani nevím, kde je motor. Ale George je v klidu... Určitě to zvládneme.

K mému autu to máme tak deset až patnáct minut pěšky. Tak si beru a kabelku a jdeme. Nepočítala jsem s tím, že budu chodit pěšky. Navíc tento terén není zrovna vhodný pro lodičky. Využiju situace a řeknu si o ruku. Alespoň na část cesty, kde není riziko, ze by nás někdo potkal. Všechno zly je přece jenom k něčemu dobry. První rande se vším všudy.
V půlce cesty se musíme pustit. Cesta k autu je ale z kopce a několikrát za cestu klopýtnu. Ty lodičky mi byl čert dlužen. Domlouváme se, kam pro kabely pojedeme. Je víkend a jediná možnost je benzinka. George se ptá, jak daleko je to k autu a má strach, aby nás někdo neviděl. Nechce mi dělat problémy. Ale to, že nás spolu někdo uvidí mi nedělá žádnou starost. ,,Nikdo přece nemůže vědět, že jsme si to před chvíli rozdali v autě'' prohlásím a směju se a v ten moment zakopnu a letím k zemi. To snad ne, takovej trapas, probleskne mi hlavou. George mě zvedá a ptá se, jestli jsem v pořádku. Fyzicky ano, ale moje ego docela utrpělo. Ale co by to bylo za první rande bez trapasu.

Za chvilku jsme u auta. Na řízení si lodičky preventivně sundám. Jedeme rovnou na benzinu a pak zpět na místo činu. Auto se hned podaří nastartovat a mně se uleví. Hlavou mi běžely různé scénáře. Například, že se startováním vybije i moje baterka , ale všechno dopadlo naštěstí dobře. Tak jsme se rozloučili a každý jel svou cestou. Za normálních okolností bych byla smutná, že už odjíždí, ale tentokrát jsem opravdu šťastná, že odjel.

V krizové situaci nejlépe poznáš charakter člověka a osud nám tuto zkoušku připravil hned na první rande. Alespoň jsem mela moznost George víc poznat. Mohl začít panikařit nebo nadávat. Ale byl naprosto v klidu. Určitě mu nebylo příjemný, ze se mu stala taková věc na rande s holkou. Ale nevím jestli je horší trapas vybitá baterka nebo válení se po zemi s nohama nahoru. Sice jsem počítala s tím, že dnes budu mít většinou nohy ve vertikální poloze, ale ne na silnici a bez vyhlídky orgasmu. Ale stane se.

Naše první rande bylo výjimečné a zcela jistě nezapomenutelné.

Chtěla jsem adrenalin ? tak ho mám.. a jak jsem řekla po cestě k autu ,,Alespoň budeme mít vnoučatům o čem povídat '' protože nebejt tohoto zážitku, byl by to pouze příběh nevhodný pro osoby mladší 15 let.. ''
 
 

Reklama