.. s jídlem roste chuť.. a já jsem prostě nenažraná ..

2. kapitola M

2.kapitola ALFA samec 2 MARCUS

29. září 2017 v 22:42 | Gina Chainless
Další den začal příjemně. Probudila mě esemeska. Markus mi popřál dobré ráno.
Hned mě napadlo, že by bylo moc fajn, kdyby to dneska vyšlo a my dva se potkali.
Pořád musím přemýšlet nad tím, co mi včera večer odepsal (,,Možná jsem romantik a docela velkej, ale nemůžu se dočkat až Tě pořádně ošukám''. ). No, pokud tohle bude pravda, tak to bude ideální kombinace. Romantik, ale zároveň dravec. Pomilovat a pak tvrdě ošukat. Tak to mám ráda..


Chvíli před obědem mi Markus zavolal, abychom si potvrdili schůzku. Domluveno: Máme se sejít v šest hodin na konkrétním místě na okraji města. Pěkně v soukromí jeho auta v provedení kombi.
Poprosila jsem ho, jestli bychom si mohli v autě rovnou sklopit sedačky, lehnout a relaxovat. Nepotřebuju nutně sex, dnes potřebuju hlavně vypnout hlavu. Nicméně uvidíme, podle situace, sexu se nebráním. Nehledám partnera pro vztah, takže nevidím důvod proč bych měla čekat.

Samozřejmě pakliže hledáte vztah, tedy chcete, aby se do vás muž zamiloval, tak naopak doporučuji otálet s prvním sexem. Nejprve je potřeba chlapa pořádně namotat. A toho nejlépe dosáhneme v období, kdy netrpělivě čeká na zásun. Nemůžeme ho ale nechat čekat příliš dlouho. Záleží na okolnostech a situaci, ale obecně není vhodné roztáhnout nohy dřív, než na pátém rande a později než na schůzce desáté. To už by mohlo působit divně.


Je potřeba chlapa nechat vycukat. Nepište mu jako první a na zprávy neodepisujte okamžitě. Možná si myslíte, že když odpovíte v sekundě, tak chlap bude šťastnej, ale dáváte tím najevo pouze to, že čekáte na to až vám napíše. Nebuďte příliš dostupná, chlap by získal jistotu a přestal by se snažit. A to přece nechceme. Chceme v něm probudit lovecké pudy. Čím složitější bude lov, tím větší bude radost z ulovené kořisti. Ten pocit se nazývá euforie a půjde ruku v ruce s city.


Musíte se chovat ukázkově a jít příkladem. Od začátku dbejte na důslednost. To, co řeknete platí. To stejné očekáváte od protějšku. Pokud se vám zdá, že protějšek pochybuje o tom, že je váš pohled na věc správný, všechno znova řádně a logicky vysvětlete.


Ještě bych ráda zmínila důležitost motivace. Během čekací doby stoupá potřeba motivačních gest. Nebojte se tedy dát najevo city, ale opatrně. Je to podobné jako u výcviku psa. Odměnit, když si to zaslouží. Ale žádné rozmazlování. Jen aby věděl, že si vede dobře. A když odměna za správné chování, tak také trest za chování špatné. Pozor na hysterické scény, ty naprosto vynechejte. To byste si pod sebou podřezala větev. Stačí dát najevo, že se vám konkrétní přístup nelíbí a nenápadně chlapa navést k tomu, aby nad nešvarem zapřemýšlel a dal vám za pravdu. Nechcete ho poučovat nebo předělávat… Jste přece ta, která to sním myslí dobře.S tímto balíčkem rad jistě uspějete, je to odzkoušená metoda v kostce, kterou si lehce upravíte podle svých potřeb a možností. Pokud se vám stane, že metoda selhává, není to vaše vina, prostě to nebyl ten správný muž do života. Zašukejte si a hledejte dál.

A právě na tu šoupačku myslím, když si vybírám, co si vezmu na sebe. Chtělo by to něco praktického. První rande je taková ochutnávačka, ošahávačka. Takže bychom měli dbát na co nejlepší přístupnost k důležitým partiím. Já jsem zvolila černé legíny a delší volné triko s tři čtvrtečním rukávem. Krajková tanga a krajkovou podprsenku.


Kontroluju mobil a zjišťuju, že mám tři nepřečtené zprávy od Marcuse. V práci musí zůstat dýl, plán je v ohrožení. Ale bude se snažit to dnes zvládnout. Hned dávám najevo, že musí přijet v každém případě, protože s tím už počítám a mám domluvené alibi.
Je něco po šesté.. situace se nevyvíjí podle představ a vypadá to na půl osmou. Nevadí, počítám s půl osmou a jdu do sprchy. Provedu klasický rituál mytí, holení, pedikúra. Vylezu z vany, namaluju si obličej na ksicht, upravím si vlasy a obleču si připravené oblečení. O půl osmé vyjíždím a volám mu jak to vypadá. Tak teprve vyjíždí, bude u mě cca za patnáct, dvacet minut. Omlouvá se, nechce mě nechat čekat.
Dvacet minut si zpříjemním telefonátem s kamarádkou. Čas, když telefonuju se skvělýma lidma utíká tak rychle, že už za chvilku si všimnu, že Marcus přijíždí. Zavěsím telefon a zároveň probliknu dálkovejma na znamení, že stojím zde.


Vylezu ven z auta, on zaparkuje, vyleze taky. Hned mi podává ruku s nádherným úsměvem a jiskrou v očích. Následuje polibek, vezme mě za pas a pak se políbíme ještě jednou. Wow…První dojem je důležitej. Buďto to zajiskří nebo ne. Ano, přitahuje mě. Strašně moc. Předává mi belgickou čokoládu jako omluvu za zpoždění. Velmi milé gesto, to se cení. To jsem ale ještě netušila, co dalšího milého mě čeká.

Přesně podle domluvy, sedačky sklopené, ALE POZOR ! Karimatky, na nich deka místo prostěradla, polštáře i peřina. Jako letiště v hotelovém pokoji. Tý jo, to se mi snad jenom zdá. Tak to je pecka. Sundám si boty a vlezu dovnitř. Měkoučký, voňavý a dokonale připravený. Deset bodů z deseti ..na tohle se vyplatilo počkat.
Děkuju Marcusi, seš úžasnej …

(pokračování již brzy..)
 
 

Reklama