.. s jídlem roste chuť.. a já jsem prostě nenažraná ..

2. kapitola Jason

2. Kapitola ALFA samec JASON

20. února 2018 v 22:18 | Gina Fierce
K mému překvapení mi Jason napsal hned, co přijel domů. Slovo dalo slovo a po jedné zcela nevinné otázce ve mně zatrnulo. S hrůzou jsem zjistila, že Jason nedávno píchal moji kamarádku. Docela dobrou kamarádku, která mě pár týdnů zahlcovala detailním popisem erotických hrátek, které spolu provozovali. V ten moment mě polilo horko a chtěla jsem z toho okamžitě vycouvat. Nicméně Jason mi neustále zdůrazňoval, že byli od začátku domluvení, že půjde jen o sex bez závazku a navíc pouze do té doby, než si jeden nebo druhý najde někoho jiného. Taky řekl, že už se neviděli asi tři týdny, což jsem vlastně věděla přímo od důvěryhodnějšího zdroje a sice přímo od dotyčné kamarádky Maggie. S nově získanou informací jsem se musela nejprve pořádně vyrovnat. Takže jsem si nechala prostor na přemýšlení o tom, jestli se ještě vůbec potkáme.


Tu noc, ačkoli jsem byla unavená, jsem nemohla usnout a stále jsem rozmýšlela nad tím, co bude dál. Mám o tom, co se stalo po cestě z večírku říct Maggie? Co si o mně bude myslet? Ale jak jsem mohla sakra vědět, že ten její zvrhlej píchač je zrovna Jason? Pokud se nepletu nikdy ho přede mnou nepojmenovala jeho pravým jménem. Vždycky o něm mluvila jako ''o zvrhlíkovi''. Hned podruhé co si ji dovedl domů ji totiž ukázal svoji základní sbírku erotických pomůcek. No a vzápětí na ní některé z nich otestoval…

Na jednu stranu jsem měla chuť všechno odpískat, ale když jsem si vzpomněla na to, co jsem včera zažila a na to, co mi o něm Maggie vyprávěla, měla jsem chuť pokračovat.
Jednou mi jeden velmi dobrý kamarád řekl, že nejhloupější věc, kterou může člověk udělat, je chlubit se a vychvalovat svoje milenky. Kamarád je totiž taky jenom člověk a často taky nadrženej a pokud jsou dobré recenze, stačí jediná příležitost a využije ji. V otázce sexu chlap nezná bratra, natož kamaráda. A z vlastní zkušenosti vím, že to tak je. Jednou jsem se na dovolene vyspala s jedním nádherným cizincem. Zmínila jsem se mu, že se mi líbí i jeho bratr. No a on mě varoval, že taková věc je u nich nepřijatelná. Žádný muž z jeho rodiny by mě nemohl ani nechtěl píchat. Je to prý otázka jejich kultury a morálky.. Zanedlouho mě ovšem nic netušící mladší bratr lákal do postele s tím, že mě hrozně chce, ale jeho starší bratr se to nesmí dozvědět. Takže pssst


Další den ráno mi přišla esemeska s přáním dobrého rána a během dne mi psal na Viber. Navrhnul mi, že bychom se mohli večer vidět a všechno probrat osobně. V překladu to znamenalo, že by mi zase rád zabrnkal na strunu. Mozek mi sice říkal ,,Ne, nedělej to'', ale nakonec za mě rozhodla moje vagína. ,,OK, Sejdeme se v osm u kostela'' odpověděla jsem stručně. Jason mi odpověděl, že určitě nebudu litovat a mě napadlo, že mu dlužím minimálně krátké představení na oplátku. Předvedu mu, jak umím hrát na zobcovou flétnu. A pak už ho nechci nikdy vidět...


Kolem půl sedmé jsem si napustila horkou vanu a důkladně se oholila. Připravila jsem si černé lesklé legíny a k nim tenký prodloužený svetřík s hlubším výstřihem. Ještě jsem si trochu vytunila obličej a vyrazila jsem. Když jsem dorazila ke kostelu, Jason na mě už čekal ve svém bílém SUV. Když jsem nasedla do auta, hned mě políbil. Nádherně voněl. Popojeli jsme na okraj města k lesu. Jason zastavil, vypnul motor a zeptal se mě, jak se mám. Klasická otázka, na kterou vlastně ani nechtěl slyšet odpověď. Nicméně je jasné, že nějak začít musel a nemohl se hned zeptat, jestli chci sex a cpát mě na zadní sedačky. I když spousta jiných chlapů by toho byla schopna.

Stručně jsme zhodnotili včerejší párty a pak jsme přešli na hlavní téma. Nejprve jsem začala mluvit o tom, že to, co se včera stalo na zadních sedačkách jeho auta bylo sice velmi příjemné, ale že si moc dobře uvědomuju, že je to současně také nemorální, a to rovnou ze dvou důvodů. Zaprvé jsem zadaná a za druhé mezi námi stojí moje dobrá kamarádka. Tudíž by se to nemělo opakovat. Jason očividně nebyl stejného názoru, ale věděl, že teď nemá smysl se se mnou o něčem přít. A tak pohotově přešel na další téma. Ptal se mě na můj vztah a já se trochu víc rozpovídala. Jason mi celou dobu dával najevo, jak moc mě chápe. Jeho cílem bylo ve mně probudit pocit, že moje jednání není sice správné, ale po tolika letech v monogamii téměř normální. Je teda pravda, že se tím často vnitřně uklidňuju, abych se ze sebe morálně nepozvracela.


Omlouvala jsem se také tím, že mám v současné době trošku rozbouřené hormony. Vlastně jsem přiznala, že jsem po něčem takovém, co se včera večer stalo ve skrytu duše toužila. No a Jason se toho okamžitě chytil. Tedy využil příležitosti a začal mi velmi efektivně mazat med kolem pusy. Co bych taky mohla jiného čekat od profesionálního Alfa samečka. Prý už po pár minutách, co se mnou mluvil dostal nutkavou chuť mě ošukat. Jeho upřímnost mě v ten moment naprosto odzbrojila. Většinou si tedy prý vybírá slečny velikosti XS a S, ale musel udělat výjimku, protože se mu neskutečně líbil můj zadeček. Nezapomněl taky dodat, že od včerejška, kdy mě ochutnal je hrozně nadrženej a má chuť to udělat znova. No, co na tohle říct. Samozřejmě mi to velmi lichotilo a vzpomínky na tu včerejší orální předváděčku byly ještě velmi čerstvé na to abych to odmítla. A tak když mě začal líbat, nebránila jsem se. Když mi sáhl pod kalhotky věděla jsem, že už není cesty zpět.. jenže tohle nebyla jen tak nějaká cesta.. tohle byla cesta do Morálního Pekla..

(POKRAČOVÁNÍ PŘÍŠTĚ...)
 
 

Reklama
Reklama