.. s jídlem roste chuť.. a já jsem prostě nenažraná ..

1. kapitola M

1.kapitola ALFA samec 2 MARCUS

26. září 2017 v 22:30 | Gina Chainless

Když se rozhodnete, že už bylo dost samoty nebo stereotypu a chcete si najít partnera nebo milence, kde budete hledat jako první ?
V dnešní době jsou nejoblíbenějším nástrojem k nalezení vhodného protějšku internetové seznamky. Ať už hledáte vztah, flirt nebo sex. Stačí si jen vybrat mezi škálou webových stránek, kde se to doslova hemží nejrůznějšími individui. Od nadržených úchylů, přes notorické lháře až po extrémně zadlužené týpky, kteří hledají tu správnou dojnou krávu. Sem tam se ale najde i někdo normální. Já jsem měla opravdu to štěstí a na seznamce jsem našla tu výjimku a sice normálního a prima mužskýho, ale bohužel kvůli vzdálenosti a pracovní vytíženosti to nedopadlo. A protože dvakrát do stejné řeky nevstoupíš a navíc nevěřím tomu, že bych podruhé vyhrála Jackpot, rozhodla jsem se, že musím zkusit něco jinýho.


Ano, zase jsem nadržená. Zase mám roupy. Prostě opět hledám… zase to samé. Alfasamce, živočišnej sex, koření života.


Nedávno jsem slyšela o seznamovací aplikaci Tinder. Vygooglila jsem si jak to funguje a rozhodla jsem se to zkusit.
Je to snadné . Stáhnete si aplikaci, vložíte fotku, nebo více fotek. Vyplníte si jméno nebo přezdívku, věk a pokud chcete tak dosažené vzdělání nebo zaměstnání. Nastavíte si jaké pohlaví hledáte a filtr požadovaného věkového rozmezí a vzdálenosti od vás. U mě věk dvacet osm až třicet osm a vzdálenost maximálně 35 kilometrů. Nekompromisně.


Po vyplnění údajů můžete začít s výběrem. Aplikace vám začne nabízet vhodné adepty. Vy sami si je třídíte. Ukáže se úvodní fotka a když vás dotyčný zaujme, dáte mu srdíčko, když ne, zamítnete ho. V případě, že protistrana také označí vaši fotku srdíčkem, dojde ke vzájemnému spárování a teprve tehdy je možné s protějškem navázat kontakt.


Takhle jsem se během nedělního odpoledne spárovala asi s deseti muži. Dvěma jsem napsala jako první já, dva napsali jako první mně. Možná je to tím, že jsem si psala se čtyřmi najednou, ale prostě ani s jedním konverzace neměla jiskru. Bylo to moc formální. Ale bavilo mě projíždět další a další fotky a proklikávat se dál a dál. Takže večer, když jsem se nudila, otevřela jsem Tinder, abych se podívala kdo nový se v mém okolí nachází. Upravila jsem filtr na věk 26-40 let a na vzdálenost do 20 kilometrů. A vzápětí jsem narazila na týpka asi 15 kilometrů ode mě. Říkejme mu třeba Marcus. Hned na první pohled mě na něm něco zaujalo. Možná vousy, možná pohled do očí, možná něco co jsem vnímala podvědomě. Okamžitě došlo ke spárování, takže mě musel označit srdíčkem o něco dřív než já jeho. Ještě jednou jsem otevřela jeho profil. Měl tam více fotek. Už z fotek šlo poznat, že je to typ chlapa, který si na nic nehraje. Působil na mě hodně sympaticky. Zaujalo mě, že měl pod úvodní fotkou také popis toho, co hledá. Bylo to napsané od srdce. A tak jsem neváhala a hnedka mu napsala.


Napsali jsme si pár řádků o tom podstatném. Hned jsem mu vyložila karty na stůl: ,,Jsem dlouhá léta ve vztahu a hledám jen sex. Nechci abys mě soudil. '' . Naštěstí to není jeden z těch, kteří by měli předsudky. On je v komplikovaném vztahu (se zadanou paní) a posledního půl roku už to není nic moc. Takže vím, že mi v tomhle bude rozumět víc, než kdokoli jiný.


Nemám ráda lidi, kteří odsuzují nevěru, aniž by někdy prošli mnohaletým vztahem. Není nevěra jako nevěra. Myslím, že monogamie u člověka není přirozená. Mít jednoho sexuálního partnera celý život je podle mě proti přírodě a jen málo kdo je toho schopen. Muž je od přírody lovec a je jasné, že s ulovenou kořistí se spokojí jen na nějakou dobu a pak potřebuje lovit zase. Je to lidská přirozenost. Pudová záležitost. Pořád se točíme v tom začarovaném kruhu pudů, které nás ovládají.


Několikrát jsem četla o tom, že nevěra vztahu prospívá. Nepleťme si ale sex a city. Mluvím zde pouze o fyzické nevěře, tedy fyzické potažmo psychické relaxaci.
Zjednodušeně řečeno.. to, co žena po dlouhodobém svazku nenachází u partnera, čerpá u milence. Je spokojenější, tím pádem je spokojený muž. A naopak. Samozřejmě jen do té doby, dokud se to protějšek nedozví.


Dělají to stejně skoro všichni, ale jen málokdo to přizná. Je to jako s antidepresivy. Bere je každej druhej, ale nikdo to neřekne nahlas, aby nevypadal jako blázen. Do prdele s předsudky ! Jsme jenom lidi a máme svoje potřeby ! Fyzické a duševní zdraví je úzce propojené. Nemůžeme čekat, že budeme v psychické rovnováze, když naše sexuální potřeby budou nenaplněné.
Naslouchejte svému tělu, teprve pak budete šťastní. Je to váš život, žijte ho a nepřežívejte jen za cenu toho , aby jste před ostatníma vypadali co nejlíp..Po vyjasnění situace jsme s Marcusem pokračovali v konverzaci. Jen jsme se přesunuli na jiný komunikační kanál- dala jsem mu svoje telefonní číslo. Nejprve jsme si psali jen esemesky. Taky jsme si vyměnili pár fotek a shodli jsme se, že sympatie jsou vzájemné. A protože ráda provokuju, poslala jsem pár odhalených fotek.. a už byla ruka v rukávu, jak se říká..
A tak jsme se domluvili na tom, že se následující den s největší pravděpodobností potkáme.


Zaujalo mě, jakým píše způsobem. Na chlapa se vyjadřuje obsáhle a nebojí se dávat najevo emoce. Jde vidět, že je to romantik.
Když si přejeme dobrou noc, nedá mi to a napíšu mu sms ve znění : ,, P.S. Vypadá to, že seš velkej romantik. Mám z toho trošku strach, protože mám spíše ráda tvrdší sex.''
Vzápětí mi od Marcuse přišla odpověď v podobném znění : ,,Možná jsem romantik a docela velkej, ale nemůžu se dočkat až Tě pořádně ošukám''.


Tý jo ! no nemůžu se dočkat !!!

(pokračování již brzy...)
 
 

Reklama