.. s jídlem roste chuť.. a já jsem prostě nenažraná ..

1. kapitola Jason

1.kapitola ALFA samec JASON

16. listopadu 2017 v 11:51 | Gina Chainless
Taky se vám někdy stalo, že vám při pohledu na nějakého samečka zvlhnul rozkrok, ale váš mozek vzápětí vyslal signál, že je tento druh muže pro vás nevhodný? Třeba kvůli tomu, že jako každá ženská chcete víc, než jen sex a on je ten typ, který chce hlavně to. Pokud se máte alespoň trochu ráda a chcete si zachovat svoji důstojnost, automaticky si tento druh chlapa zakážete.


Je úplně jedno, jestli jsme svobodné, zadané, vdané nebo rozvedené. Jsme prostě ženy. Na rozdíl od mužů prahneme po citech a nestačí nám jenom fyzická láska. A proto nehodlám šukat bez chemie, scházet se s borcem, kterej myslí jenom na sebe ani s týpkem co na mně šetří vlídným slovem jak Trautenberk na svém služebnictvu.
To si radši užiju s vibrátorem. Navíc autoerotika je dar od Boha. Nemusíte se bát pohlavních chorob, otěhotnění, ani zlomeného srdce. Bohužel vibrátor Vás nezahřeje, když je vám zima, nesetře vám z očí slzy, když pláčete a nezavolá vám, že mu chybíte. A tak hledáme chlapy. Neustále dokola se vrháme do jámy lvové i přesto, že o kvalitní orgasmus nemáme nouzi.

Loni touto dobou jsme byly s kamarádkou Christin pozvané na narozeninový večírek našeho společného kamaráda. Když jsme probírali nejnovější drby, všimla jsem si, že na mě pořád pokukuje jeden docela sexy týpek. Nenápadně jsem se o tom mezi řečí zmínila Christin. Otočila se a jen se pousmála a mně bylo jasný, že ho zná. Je to prý jeden místní podnikatel v oboru bytového designu. Říkejme mu třeba Jason. Kreativní, manuálně zručný a taky pěkně nadržený. Údajně pořádně zvrhlej Alfa samec s velmi slušnou výbavou. Tohle se dozvědět, když jste v dlouhodobém vztahu a navíc v době, kdy máte hormony na pochodu není zrovna žádoucí.

Zanedlouho na něj Christin mávla a naznačila, že má přijít za náma. Seznámila nás a když se rozjela konverzace, Christin se nenápadně vypařila. Bavili jsme se o všem možném, smáli se i flirtovali. Během konverzace jsem měla šanci zjistit o něm trošku víc.


Jason je muž v Kristových letech s vlastním bytem v lukrativní části města. Je to nezadaný týpek, kterej po pár delších vztazích dohání, co zameškal. Sebevědomý, charismatický, komunikativní a originální typ chlapa, kterej probouzí vášně nejen v každé ovulující ženě. Z mého pohledu vtipný, inteligentní a sympatický.


Pozor ale na tyto charismatické hezounky. Jsou pozorní, milí a galantní. Jenže většinou mají všechno dobře promyšlené a chcou si jenom užit. Probudí v nás pocit, že to s námi myslí vážně, abychom byly dostupnější. Čekáme, že z toho bude něco víc, ale nakonec nám zůstanou jen oči pro pláč. Ale stejně si do poslední chvíle budeme namlouvat, že ON je výjimka. Princ na bílém koni. Očaruje nás svým šarmem a než si stačíme znova obléct kalhotky je konec. Konec pohádky…

Chvíli po půlnoci jsem se rozloučila s přáteli a chystala se k odchodu. Jason se mnou vyšel ven před restauraci a nabídnul mi, že mě odveze domů. Měl v očích oheň a já vlhko v kalhotkách od chvíle, kdy jsem se dozvěděla o jeho sexuálním apetitu. Pod návalem hormonů se občas stane, že mi vypne mozek. Tak jsem souhlasila. Sedla jsem si k němu do auta a řekla mu, kudy má jet. Chtěla jsem vysadit kousek dál od domu, kde bydlím a sice v místě kde je relativní soukromí. Když jsme přijeli na místo, ještě několik desítek minut jsme si povídali. Proběhlo pár nevinných doteků, které vyústily v líbačku. Nakonec jsme skončili na zadních sedačkách, kde mi Jason předvedl svou dokonale nacvičenou orální etýdu..
A sakra.. tohle číslo stálo za to...
...chci repetici ...
.. tak snad příště ..(...pokračování již brzy…)
 
 

Reklama
Reklama