.. s jídlem roste chuť.. a já jsem prostě nenažraná ..

1. kapitola G

1.kapitola ALFA samec GEORGE

21. září 2017 v 21:00 | Gina Chainless
Po dlouhodobém monogamním vztahu jsem si chtěla trošičku okořenit život. Můj muž to v posteli umí, avšak po nějaké době se vytratila chemie a v kombinaci se splašenými hormony se rozjela touha po něčem novém. Tento příběh začal mým inzerátem na internetové seznamce.
Samozřejmě anonymně, bez fotek, pouze s popisem co hledám a co nabízím.

Hledala jsem nejlépe zadaného muže u kterého je riziko, že mě začne tlačit ke zdi a uhánět o něco menší, než u svobodného.

Chlapi nemají rádi změny a kvůli sexu (který si sem tam dopřávají mimo partnerské/ manželské lože) se přece nebudou rozcházet / rozvádět a měnit tak něco co jinak funguje.
Navařeno, vypráno, vyžehleno, uklizeno. Klid a pohoda. To chlapi potřebují... takže riziko, že zadanej chlap odejde od své ženušky kvůli naší avantýře a bude se mě snažit přetáhnout k sobě je velmi malé.

Ovšem pozor na city. To je už jiná kapitola. Přímo v inzerátu jsem zmiňovala, že nabízím víc než jen sex, protože vím, že nejen ženy, ale také muži touží po pozornosti.

Chlap potřebuje pochopení a uznání. V dlouhodobějším svazku se mu často tohoto bonusu nedostává. Nabídnete-li mu kromě vlhkého rozkroku taky otevřenou náruč, je téměř jisté, že se zamiluje a od partnerky dřív nebo později zdrhne. Pokud je pro vás taková situace nežádoucí, mám pro vás následující pravidlo: omezte komunikaci na minimum a jen píchejte.

Vědoma si faktu, ze přátelství mezi mužem a ženou neexistuje jsem se snažila najit něco, co by se alespoň podobalo moji představě o přátelství s bonusem.
Hledala jsem chlapa, se kterým si budu rozumět, kterýmu budu moct duverovat a kterej mě sexuálně uspokojí do poslední kapky.

Najdu ale chlapa správně drzého, jehož ego nebude příliš převyšovat jeho dovednosti v posteli? Tedy Alfasamce se kterým zažiju nezapomenutelnej a živočišnej sex? Bez narušení dosavadního svazku ?

Když nabídnete pravidelnost, nespoutanost a diskrétnost je jasné, ze zaujmete široké spektrum nadržených samečků, kteří jsou při své honbě za kořistí schopni udělat téměř cokoli..Během dvou dnů se ozvalo kolem dvou set potencionálních kamarádů píchačů.
Vesměs se jednalo o:
*Neosobní odpovědi
*Nadržený chlapy, kteří přefiknou všechno, co neuteče na strom
*Chlapy, co ani pořádně nečetli, co hledámProstě nic, co by mě zaujalo.
Když už se nasel někdo zajímavej, byl o dost starší a nebo hodně daleko. To by byl přátelský vztah předem odsouzeny k záhubě. Akceptuju věk maximálně o 10 let starší a maximální vzdálenost mezi námi 100 kilometrů.

Z celkové úrody jsem si vybrala 3 adepty, kterým jsem dala svoje telefonní číslo a umožnila jim se mi trosku víc představit.

První, věk 22 let, tři roky ve vztahu. Podle fotky vypadal starší. Na pokec prima, ale na můj vkus příliš mladej na to, co potřebuju.

Druhý, věk 28 let , také tři roky ve vztahu. Na pokec taky prima. Dala jsem mu šanci mě poznat osobně. Shrnu to do jedné stručné věty. Přijel, nezajiskřilo to, odjel. Odpískala jsem to.

A třeti ? O něm bude celý tento příběh
... příběh, který píše sám život..
 
 

Reklama