.. s jídlem roste chuť.. a já jsem prostě nenažraná ..

1. kapitola Alfasamec Rogger

19. srpna 2018 v 19:34 | Gina Fierce |  1. kapitola Rogger
Občas se mi stává, že se mi v noci zdá erotický sen a probudím se úplně mokrá. V ten okamžik bych si to nechala udělat od kohokoli koho bych zrovna měla po ruce. Oprava. Od kohokoli ne, ale je teda pravda, že bych nebyla tak vybíravá jako obvykle. Po probuzení pak následuje krátká autoerotika na uvolnění, abych se zbavila napětí. A přesně takhle to tehdy začalo…

Ten den jsem měla home office a tak mi nic nebránilo užít si to až do konce. Miluju erotické sny. Člověk si užije bez pocitu viny, popustí uzdu fantazii a nemusí se bát, že něco chytne nebo že bude za pár měsíců vozit kočár.
Přibližně po třech orgasmech jsem si napustila vanu a naložila se do horké vody. Když jsem chtěla z vany vylézt, začal mi zvonit telefon. Zvedla jsem ho a na druhé straně se ozval Kurýr. ,,Dobrý den vezu Vám balíček jste doma? '' a já odpověděla stylem pro mě naprosto typickým ,,No dobrý den, ano, už na vás čekám..'' Kurýr se mě vzápětí zeptal, jestli tedy můžu za dvě minuty čekat před domem. ,,Ale já jsem úplně nahá'' řekla jsem, čímž jsem ho jistě uvedla do rozpaků soudě podle toho že chvíli mlčel. ,,Jsem ve vaně..'' dodala jsem a vzápětí jsem ho požádala jestli by mi balíček nemohl přece jenom přinést nahoru. Nemusela jsem ho ani dlouho přemlouvat a za chvíli už zvonil dole u dveří.

Otevřela jsem dveře jenom ručníku. Byl to přesně můj typ: sympaťák, potetovaný se strništěm,
říkejme mu třeba Rogger. Po krátké rutinní vizuální kontrole (kompletní chrup a pěstěné nehty) jsem flirtovala dál..
Podal mi balíček a po nahlédnutí do papírů konstatoval, že zásilka je už zaplacená, tak prosí jen o podpis. Na to jsem reagovala slovy ,,To je mi líto, ráda bych Vám dala dýško… ale tak třeba mi spadne ten ručník..''
Usmál se, nasklenoval čárový kod z krabice, rozloučil se a odešel.

Balíček jsem zvedla ze země, zavřela jsem dveře a šla ho rozbalit do obýváku. Objednala jsem si dvoje tenisky. Mezitím, co jsem si je zkoušela, začala jsem uvažovat.. Ačkoli se Rogger usmíval a očividně jsem se mu líbila, ve výsledku se ''nechytil''..
... Vzpomněla jsem si na článek , který jsem nedávno četla. Jednalo se o nějakou vědeckou studii, podle které se lidstvo za padesát let přestane rozmnožovat pohlavně. A mě napadlo, že jsme možná jedna z posledních generací, která svůj produktivní věk promrdá. Je dost možné, že svým pravnoučatům budu vyprávět historky ze svého sexuálního života a ony mě budou poslouchat se stejným nadšením jako my poslouchali svoje prababičky, když nám vyprávěly, že ještě před padesáti lety něco tak běžného jako je menstruační vložka nebylo téměř vůbec k dostání.

Doba se zrychluje. Původní gramofonové desky nahradily kazety, po kazetách přišly cédéčka, které jsme záhy vyměnili za flashky. A vývojem prochází evidentně i naše touha po vzrušení. Teprve nedávno jsme nesměle zařadili do našeho běžného sexuálního repertoáru anální sex, a dnes už žijeme v době, kdy nám mnohem větší rozkoš poskytují noví Followers na Instagramu. A prý bude ještě hůř...

Ta představa mě vyděsila. A tak jsem se v zájmu lidstva rozhodla, že nepůjdu s davem. Vytočila jsem telefonní číslo ze kterého mi kurýr Rogger volal. A on okamžitě hovor přijal.
,, Dobrý den, před chvílí jste mi dovezl balíček ..a.. já jsem vám jenom chtěla říct, že se mi strašně líbíte..''

(pokračování již brzy..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama