.. s jídlem roste chuť.. a já jsem prostě nenažraná ..

11. kapitola ALFA samec 3 AIDAN

27. května 2018 v 23:44 | Gina Fierce |  11. kapitola Aidan
Od našich radovánek v lese uplynulo asi čtrnáct dní a s Aidanem jsme překvapivě byli stále v úzkém kontaktu. Psal mi takřka každý den, i když jen stručně, ale psal. Mezitím proběhla ještě jedna krátká za to velmi vzrušující schůzka u hřbitova, která stojí za zmíňku. Mělo to být jen krátké setkání na pusinku ze kterého se vyklubalo mnohem víc. Nečekaně.

Když Aidan přijel, hned jsme se zašili za plot hřbitova tak, abychom se k sobě mohli na chvíli přitulit. Venku bylo chladno a lidské teplo je prostě lidské teplo. A tak jsme nakonec měli trochu problém se od sebe odtrhnout. Ale Aidan neměl příliš mnoho času, a tak jsme se po zhruba deseti minutách vydali zpět k autu.
Těsně před cílem mě ale chytil kolem pasu a začal líbat znova. Asi myslel na to stejné co já .. stály tam totiž asi tři stromy a já si hned vzpomněla na to minulé setkání v lese. Po chvíli jsme se ocitli u jednoho z těch stromů a já se k němu otočila zády a o ten strom se opřela, čímž jsem mu dala jasně najevo svůj záměr.
On mi beze slov vyšel vstříc. Slyšela jsem, jak si rozepíná kalhoty, a tak jsem si ty svoje trochu stáhla dolů a vyšpulila na něj na zadek. Sáhl mi pod kalhotky a prohlásil: ,,Zase oholená.. co kdyby sis tam někdy nechala aspoň proužek? Nebo trojúhelníček, to by se mi moc líbílo..'' No, to teda určitě ne, pomyslela jsem si..

V dnešní době je bobr doslova nedostatkové zboží. Pokud kdysi říkal starej Berousek, že kdo neměl zrzku neví, co je láska, v dnešní době by to nejspíš říkal o těch, kteří neměli ženskou s přírodním klínem. Píchat ženskou s pořádnou medvědicí je totiž dneska docela kumšt.

Po chvíli něžného dráždění mi Aidan odhrnul vlasy na stranu a líbal mě na krku. To prostě miluju. Už jsem nemohla čekat a začala jsem se o něj zadečkem otírat na znamení, že jsem už zcela připravená. Za pár sekund už mě uvnitř hřál jeho ztopořený úd.
Mezitím, co přirážel si vzpomněl, že jsem na úplném konci menstruačního cyklu. ,,To bych Tě mohl pěkně vystříkat..'' řekl a já jsem jen povzdechla protože jsem se nezadržitelně blížila k cíli.. a s mým prvním vzdechem se udělali i on. Do mě.


Neberu antikoncepci a stříkání dovnitř je tedy přísně zakázáno. Aidan má asi rád adrenalin, ačkoli… musím se přiznat, že pro mě to bylo něco jako dobytí pevnosti.. cítila jsem se najednou, jako bych mu patřila.
Samozřejmě mě potom napadlo, že nikdy není jistota, že cyklus bude pravidelný a z tohoto na první pohled nádherného prožitku by mohl být pořádný průšvih.

Jak by se k tomu asi Aidan postavil? jednu chvíli mě to hrozně zajímalo a nutilo mě to přemýšlet o tom, jestli si vůbec uvědomil, že by pak musel řešit docela vážnou situaci. Ale nikdo ho nenutil stříkat dovnitř a to, že antikoncepci neberu, věděl moc dobře. A pokud vám, pánové, kteří tento blog čtete , můžu poradit.. nikdy nevěřte žádné holce v tom, že bere antikoncepci. Já osobně bych holce nevěřila ani to, že má menstruaci, dokud bych se osobně nepřesvědčila. Ženský jsou prostě odjakživa falešné intrikářky, proto mám radši chlapy.

Vždycky když se někde mluví o neplánovaném početí neubráním se pomyšlení že 50 % z těchto případů je přece jen plánovaně neplánovaných. Taková ta situace, kdy holka zatají že nebere antikoncepci a tak dále.. Každopádně cíl je jasný: otěhotnět za každou cenu. A i když je to kolikrát do očí bijící podfuk, všimla jsem si, že ve většině případů to oněm holkám projde a dosáhnou vytouženého cíle. Respektive dostanou chlapa tam, kam potřebují. Otázkou pak zůstává jestli si tím pomůžou a nebo spíše uškodí. Ale každý svého štěstí strůjcem.. No ne?

Ale tím bych se nerada dotkla těch, kterým antikoncepce opravdu selhala. Nejednou, obzvlášť v divokém období na střední škole jsem měla bobky z toho, že se vyrušil účinek antikoncepce a jsem v tom. Nikdy nezapomenu na ty časy, kdy jsme s nejlepší kamarádkou skoro každý měsíc zažívaly adrenalinové chvíle na školních záchodcích s těhotenskými testy v ruce a modlily se za negativní výsledek. Naštěstí všechno dopadlo dobře. I přesto, že jsme často zapomněli užít několik pilulek po sobě a současně bez ochrany promrdaly celý týden antikoncepce fungovala. No.. asi jsme měli štěstí.

Těžko říct .. každopádně druhý den po tom, co mě Aidan vystříkal jsem to dostala..


(pokracovani jiz brzy..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Míra Janek Míra Janek | E-mail | 28. května 2018 v 12:38 | Reagovat

Slušný,teda spíš neslušný:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama