.. s jídlem roste chuť.. a já jsem prostě nenažraná ..

11. kapitola ALFA samec 3 AIDAN

27. května 2018 v 23:44 | Gina Fierce |  11. kapitola Aidan
Od našich radovánek v lese uplynul asi týden a překvapivě jsme s Aidanem byli stále v úzkém kontaktu. Psal mi takřka každý den, i když jen stručně, ale psal. Pár dní na to proběhla ještě jedna krátká, za to velmi vzrušující schůzka u hřbitova.
To ráno jsem Aidanovi volala, abych mu zdůraznila pár věcí. Především, že je mi smutno a že ho miluju. Prostě takové ty typické emocionální projevy ženy, nacházející se na konci svého menstruačního cyklu. Jako zkušený muž tyto projevy okamžitě dešifroval a slitoval se. I přesto, že byl unavený z práce, slíbil, že mě přijede alespoň na chvíli pozdravit. Deset bodů pro něho.
Mělo to být jen krátké setkání na pusinku, ze kterého se vyklubalo mnohem víc. Ke hřbitovu jsme přijeli oba dva autem. Vypli jsme motory, vystoupili jsme z aut a stačil jeden pohled jako náznak a nenápadně jsme se zašili za plot hřbitova. Aidan mě hned popadl kolem pasu a začal mě líbat. Venku bylo chladno a lidské teplo je prostě lidské teplo, a tak byl problém se od sebe odtrhnout. Ale tentokrát nás tlačil čas. A tak jsme zhruba po deseti minutách povídání kapitulovali a vydali se zpět na parkoviště. Na konci cesty bylo několik vzrostlých stromů já jsem si hned vybavila na naše lesní dobrodružství. Očividně naši mysl ovládaly stejné asociace. Chytil mě totiž za ruku, přitáhl si mě k sobě a začal mě líbat znova.
Sáhl mi pod kalhotky a prohlásil: ,,Zase oholená.. co kdyby sis tam někdy nechala aspoň proužek? Nebo trojúhelníček, to by se mi moc líbílo..'' No, to teda určitě ne, pomyslela jsem si..

V dnešní době je bobr doslova nedostatkové zboží. Pokud kdysi říkal starej Berousek, že kdo neměl zrzku neví, co je láska, v dnešní době by to nejspíš říkal o těch, kteří neměli ženskou s přírodním klínem. Píchat ženskou s pořádnou medvědicí je totiž dneska docela kumšt.

Po chvíli jsem se k němu otočila zády a o jeden z těch stromů se opřela, čímž jsem mu dala jasně najevo svůj záměr. On mi beze slov vyšel vstříc a když jsem slyšela, jak si rozepíná kalhoty, vyšpulila jsem na něj zadek. Za pár sekund už mě hřál uvnitř jeho ztopořený úd. Mezitím co přirážel si vzpomněl, že jsem na úplném konci cyklu a měla bych to každým dnem dostat. ,,To bych Tě mohl pěkně vystříkat..'' řekl a já jsem jen povzdechla protože jsem se nezadržitelně blížila k cíli.. a s mým prvním vzdechem se udělali i on.. Přímo do mě.


Neberu antikoncepci a stříkání dovnitř je tedy přísně zakázáno. Aidan má asi rád adrenalin, ačkoli… musím se přiznat, že pro mě to bylo něco jako dobytí pevnosti.. cítila jsem se najednou, jako bych mu patřila.
Samozřejmě mě potom napadlo, že nikdy není jistota, že cyklus bude pravidelný a z tohoto na první pohled nádherného prožitku by mohl být pořádný průšvih.

Jak by se k tomu asi Aidan postavil? jednu chvíli mě to hrozně zajímalo a nutilo mě to přemýšlet o tom, jestli si vůbec uvědomil, že by pak musel řešit docela vážnou situaci. Ale nikdo ho nenutil stříkat dovnitř a to, že antikoncepci neberu, věděl moc dobře. A pokud vám, pánové, kteří tento blog čtete , můžu poradit.. nikdy nevěřte žádné holce v tom, že bere antikoncepci. Já osobně bych holce nevěřila ani to, že má menstruaci, dokud bych se osobně nepřesvědčila. Ženský jsou prostě odjakživa falešné intrikářky, proto mám radši chlapy.

Vždycky když se někde mluví o neplánovaném početí neubráním se pomyšlení že 50 % z těchto případů je přece jen plánovaně neplánovaných. Taková ta situace, kdy holka zatají že nebere antikoncepci a tak dále.. Každopádně cíl je jasný: otěhotnět za každou cenu. A i když je to kolikrát do očí bijící podfuk, všimla jsem si, že ve většině případů to oněm holkám projde a dosáhnou vytouženého cíle. Respektive dostanou chlapa tam, kam potřebují. Otázkou pak zůstává jestli si tím pomůžou a nebo spíše uškodí. Ale každý svého štěstí strůjcem.. No ne?

Ale tím bych se nerada dotkla těch, kterým antikoncepce opravdu selhala. Nejednou, obzvlášť v divokém období na střední škole jsem měla bobky z toho, že se vyrušil účinek antikoncepce a jsem v tom. Nikdy nezapomenu na ty časy, kdy jsme s nejlepší kamarádkou skoro každý měsíc zažívaly adrenalinové chvíle na školních záchodcích s těhotenskými testy v ruce a modlily se za negativní výsledek. Naštěstí všechno dopadlo dobře. I přesto, že jsme často zapomněli užít několik pilulek po sobě a současně bez ochrany promrdaly celý týden antikoncepce fungovala. No.. asi jsme měli štěstí.

Těžko říct .. každopádně druhý den po tom, co mě Aidan vystříkal jsem to dostala..


(pokracovani jiz brzy..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Míra Janek Míra Janek | E-mail | 28. května 2018 v 12:38 | Reagovat

Slušný,teda spíš neslušný:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama