.. s jídlem roste chuť.. a já jsem prostě nenažraná ..

1.kapitola ALFA samec JEREMY

2. listopadu 2017 v 19:49 | Gina Chainless
Navzdory mému striktnímu přesvědčení, že v mé situaci je nejbezpečnější píchat se zadanýma mužskýma, jsem se rozhodla udělat výjimku.
Zadaní mají své výhody, do kterých zahrnuju především to, že mi rozumí.
Ví, co je to stereotyp a nebudou mě poučovat o tom, že to, co dělám, je nemorální.
Líbí se mi, že jsme na jedné lodi a nemáme si co vyčítat. Ovšem po nějaké době člověk zjistí, že potřebuje trošku víc, než nabízí jakejkoli zadanej chlap i když se snaží. Vždycky bude na prvním místě jeho partnerka a až potom milenka.
Takže když dojde na řeči typu: ,, Musím být doma do osmi'' nebo ,,ještě nevím, co máme na víkend v plánu.'' začínám přemýšlet o tom, že vlastně o našem společném čase nerozhodujeme tak úplně sami, nýbrž naše drahé polovičky. Jako by nestačilo, že náš společně strávený čas limituje pracovní doba v zaměstnání.


A právě proto jsem se rozhodla, že pro změnu vyzkouším románek se svobodným mužem bez závazků.
Konkrétně s mužem do pětatřiceti let, kterej ještě spadá do kategorie:
· Nezadanej, protože na závazky má ještě čas.
Druhá kategorie je nad třicet pet let:
· Nezadanej, z neznámých důvodů. Tuto kategorii ještě dělíme na dvě podkategorie a sice.
o Nezadanej, mama hotel ( Tato kombinace je alarmující )
o Nezadanej, bydlí sám ( Což se dá akceptovat )


Netrvalo dlouho a na jednoho takového Nezadaného do pětatřiceti jsem narazila na seznamce. Tmavovlasej týpek mezi pětadvaceti a třiceti lety s nádherným úsměvem. Říkejme mu třeba JEREMY. Velmi sympatický na pohled a podle toho, co mi napsal na úvod, žádnej debil. A takovýho chlapa najít na seznamce je docela kumšt. Po krátkém inteligentním rozhovoru jsme si vyměnili telefonní čísla a začali si psát přes messenger.
Jeremy pracuje jako příslušník Kriminální policie ČR. Bydlí ve vedlejším městě, takže kousek ode mě. Loni touto dobou ho převeleli na celý jeden rok do jiného města v rámci výcviku. Takže bydlí přes týden tam a jezdí domů jen na víkend. Na začátek ideální.


A protože je neděle a Jeremy zítra odjíždí zase na celý týden pryč, je jediná možnost vidět se s ním teď nebo až za týden. A protože je pro mě osobní kontakt velmi důležitej, tak mu navrhnu, že bychom se mohli večer na chvíli potkat. Jeremy s tím souhlasí a přiznává se, že vzhledem k tomu, že se známe teprve pár hodin si netroufl mi to nabídnout jako první. A to mě na něm zaujalo. Ten jeho takt, slušnost a pokora.


Na naše první setkání jsem se nijak extra nestačila připravit. Všechno se seběhlo tak rychle, že už si ani nevzpomínám co jsem si vzala na sebe. Dali jsme si sraz kousek u kostela v šest hodin. Když jsem dojela na místo, otevřela jsem messenger a tam na mě vyskočila zpráva, že je na parkovišti. Zaparkovala jsem vedle něho a přestoupila k němu do auta. Pozdravila jsem ho a rovnou jsem mu vlepila první pusu. První co mě napadlo, když jsem to udělala bylo: ,,Jéé, nejenom, že je hezkej, on taky voní .. ''. Domluvili jsme, že si popojedeme trošičku dál, aby naše auta nestála vedle sebe.


Za chviličku jsme byli na místě, kde jsme měli soukromí. Jeremy vypnul motor a začali jsme si povídat. A protože to mám ve zvyku, zanedlouho jsem začala mluvit o sexu, konkrétně jsem zmínila orálek. A tak není divu, že mě Alfa sameček Jeremy vyzval, abych mu svoje orální umění předvedla. Tak jsme se přesunuli na zadní sedačky. Začali jsme tradičně .. líbačkou. Po pár minutách sundal kalhoty a já měla možnost poprvé spatřit jeho nádobíčko. Pokusím se popsat vám ho nezaujatě a bez emocí i přesto, že na něj myslím ještě teď. První, co vás jistě zajímá je délka a šířka. Můj nový sameček se může chlubit lehce nadprůměrnou délkou. Šířka je průměrná dostačující. Tvar dokonalý-jako z reklamy. Ale co musím podtrhnout je upravenost. Je oholený do hladka a všude. A předesílám, že úplně všude. Ano, drazí pánové, i mezi půlkama. A mě napadá, že si konečně vychutnám polohu 69 se vším všudy. Ale na to bude potřeba větší komfort. Teď se spokojím s jakoukoli formou stimulace, jenž mě přivede k orgasmu.


Po krátké předváděčce mě Jeremy napíchnul zezadu a to tak, že mi ztuhly bradavky vzrušením. A protože je Jeremy horňák, nezůstalo to bez povšimnutí. Držel mě za prsa a pěkně přirážel. Potom jsem si na něj nasedla a projela se na něm. Po celou dobu mé zkušební jízdy mi cucal bradavky a nespustil z nich oči. Když na můj povel vystoupil z auta abych si mohla lehnout na záda, zaklonit hlavu a otevřít pusu, bylo jasné, že se blíží do finiše. Chvilku jsem ho kouřila a pak ho vzal do ruky a vystříkal se mi na prsa. Potom co si mě označkoval, mě utřel vlhčeným ubrouskem do sucha. A jako správný gentleman mi to vzápětí dodělal rukou.Navzdory krátkému času na přípravu přijel Jeremy dokonale oholený a voňavý. Kladně hodnotím výbavu i manuální zručnost. Celkově na mě působil příjemným, sympatickým dojmem. A protože mi to udělal hned napoprvé, je samozřejmé, že si po právu vysloužil deset bodů z deseti.
(pokračování brzy..)
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama