.. s jídlem roste chuť.. a já jsem prostě nenažraná ..

3.1 kapitola 1/2 ALFA samec GEORGE

21. září 2017 v 21:02 | Gina Chainless |  3.1 kapitola G
Známe se přesně deset dní a dnes máme první rande..

Jsem natěšená. Konečně si ho budu moct poňuhňat. Hned ráno mi píše, že vyjíždí. Přesně podle plánu. Řekl, že vyjede v devět a je pár minut po deváté. Hned dostává plusové body. Potrpím si totiž na dodržování časového harmonogramu.


Už od večera mám nachystané tyrkysové pouzdrové šaty a tyrkysové lodičky na vyšším podpatku. Vytáhnu se šuplíku hnědé krajkové kalhotky a mířím do koupelny.
Když si umyju vlasy a vylezu z koupelny uvědomím si, že začínám být docela nervozní. Moje kroky vedou do ložnice, Z nočního stolku vezmu mobil a impulzivně vytáčím George. Nenápadně se zeptám, kde se zrovna nachází abych hned vzápětí mohla zjistit, jestli je nervozni i on. Odpovídá, že je kousek za Pardubicemi a nervozita je prý pro něho cizí slovo, protože je přece Alfa samec a ti takové problémy nemají. Samozřejmě, že jeho mužská ješitnost mu nedovolí přiznat, že je napnutej jak kšandy..


Když zavěsím telefon,. začnu panikařit. Ne, ty šaty si na sebe nevezmu. Potřebuju sukni. Bude úplně nejlepší, když si vezmu tu černou pouzdrovou ve které jsem se fotila. Určitě si na ty fotky okamžitě, co mě uvidí, vzpomene. (Spontánní akce: jednou jsme si takhle psali sprosťárny přes viber a on řekl, ze ho bere vyhrnutá sukýnka. Tak jsem sáhla do skříně, natáhla ji na sebe a vyfotila pár svůdných až perverzních fotek, které jsem mu vzápětí poslala). Jak fikané. To ho může docela dobře navnadit. Ale co k té sukni ? rozhodně si nechci brát hlubokej výstřih. Nechci působit lacině a podbízet se. Sáhnu tedy po obyčejným triku s krajkou na ramenech. Prohlédnu se v zrcadle a uznám, že tohle je opravdu dobrá volba. Ještě se nalíčím. Nic výrazného. Krém sjednocující ton pleti a řasenku. Ted jsem připravena, obuju si lodičky, vezmu si kabelku a vyrážím k autu. Za chvíli už budeme konečně spolu.


Sedám do auta a jedu na domluvené místo kousek od místní restaurace. Zaparkuju a volám Georgovi, abych zjistila, jestli už je někde poblíž. V telefonu se hned ozve ,,Do deseti minut jsem u Tebe, kotě'' a mě zaplaví vlna vzrušení. Strašně se na něho těším.
Otevřu kufr u auta, vytáhnu dárkovou taštičku s uvítacím dárkem a pak si uvědomím, že jsem něco zapomněla. Prohrabu kabelku potvrdím si, že je nemám.. nemám vlhčené ubrousky. V tom zmatku jsem si je zapomněla na komodě v předsíni. Sice jsme si řekli, že tomu necháme tomu volný průběh, ale oba moc dobře víme jak to dopadne. Chvíli uvažuju, že se pro ně vrátím, ale nechci riskovat, že na mě bude čekat. To se nějak zvládne i bez nich.
Zpočátku jsme plánovali divokej sex hned na prvním rande, protože alfa pár přece nepotřebuje nějaké postupné dobývání. Jenže od té doby se situace změnila a do všeho se zamotaly city. A před pár dny mi bylo řečeno, že když se do mě zamiloval, tak už mě nemůže sprostě omrdat, jak původně plánoval.
Podal to způsobem sobě vlastním a i když to bylo docela perverzní mělo to svoje kouzlo. Tahle schopnost se nedá naučit. S tou se člověk musí narodit. S tou se rodí pouze Alfa samci.

Koukám do silnice a vyhlížím stříbrnou Audi. Mezitím co mě míjí cizí auta, přemýšlím o tom, jestli ho mám políbit hnedka, co nasednu do auta nebo počkat až pojedeme na nějaké místečko, kde budeme mít soukromí. Můj tok myšlenek přeruší zrakový vjem. To je určitě ON. Usmívá se a parkuje kousek ode mě. Jdu k jeho autu a snažím se otevřít dveře. Hned na úvod laškuje, drzoun jeden. Stáhne pouze okýnko a ptá se mě, proč se mu chci dostat do auta. Vzápětí, ale dveře odemkne a otevře je abych si mohla co nejrychleji nastoupit a minimalizovala riziko, že mě někdo známej uvidí, jak si nastupuju do cizího auta. Sednu si a když se na nj podívám, přijde mi jako bych ho znala už roky. Je stejnej jako na fotkách. Nervozita úplně opadává a nahrazuje ji zcela jiná emoce. Chtíč. A tak mu vlepím aspoň uvítací pusinku a už už ho organizuju kudy má jet.


Zajedeme do pole, George vypne motor a vylezeme ven z auta abychom si přesedli dozadu na zadní sedačky.

Jeden pohled do očí a hned je jasné, že teď mluvit nebudeme..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama