.. s jídlem roste chuť.. a já jsem prostě nenažraná ..

2.kapitola ALFA samec GEORGE

21. září 2017 v 21:01 | Gina Chainless |  2. kapitola G
Náš příběh se začal o letních prázdninách.
Přečetla jsem si reakci na inzerát od jistého samce.
Říkejme mu třeba George.
Hned první, co mě trklo bylo, že mě oslovil ,,Samičko". Hledám alfa samce, ale tento termín jsem v inzerátu vůbec nepoužila.. že by náhoda ?

Přiložil dvě fotky. .je hezkej,.. a moc dobře to o sobě ví.
Možná frajírek, ale to je to, co ted potřebuju. Sebevědomýho chlapa, kterej se toho nebojí.. a tomuhle sebevědomí teda rozhodně nechybí.
Vyměnili jsme si pár řádku a pak se mě zeptal, jestli si nemůžeme psát někde jinde. Ten chat na seznamce je prý SHIT . Používá stejný slovnik .. další náhoda ?

Udělala jsem si viber a rozjela se komunikace. Klasika.. bydliště, věk, rodinný stav. Další fotky. Hodně fotek. Pořád jsem čekala, kdy na mě vytáhne takové ty typické řeči o své výdrži, výbavě a technikách. Ale nic. Bylo vidět, že nepotřebuje spěchat. A to mě na něm zaujalo. ¨
A pak jsem řekla, že jsem máma. Nevadí, on má taky dítě. Poslal mi fotku. Ted už ho začínám brát úplně jinak, než dosud. George je táta.

Údajně s matkou svého dítěte nemá sex již delší dobu, ale žijí ve společné domácnosti a tak nějak fungují. To může být pravda, ale taky nemusí. Co na tom, každej máme máme svůj život a to co nás spojuje je pouze naše sexuální touha. I kdyby tu svou doma brousil každej den, nic mi do toho není.
Já mám doma sex pravidelně a stejně to hledám i jinde. Jde o to vzrušení, o ten adrenalin. Zakázané ovoce přece chutná nejlíp.. a tak si prostě pochutnáváme morálka nemorálka.
Jednou mi jeden velmi dobrý kamarád řekl: ,, Až v sedmdesáti budeš sedět na náměstí a házet zrní holubům, na co budeš vzpomínat? '' a mě napadlo, že vlastně člověk častěji lituje toho, co v životě neudělal, než toho co udělal.
Jediná důležitá věc je nikomu neublížit.

Když si telefonujeme, zjistím, že má příjemnej hlas a moc dobře se mi s nim povídá.
Prasárničky pres viber a pak i sex po telefonu. Strašně mě přitahuje. Vnímá mě nejen jako sexuální objekt, ale dokáže mluvit o všem. Ráda ho poslouchám, když cokoli vypráví. Je vtipnej a nepředvídatelnej. A zatraceně sexy. Přijde mi, že ho znám roky.. Někdy mi přijde, že jsme úplně stejní . Jsme jedno , jen ze dvou částí. Musím ho konečně vidět osobně !! Chci si ho pěkně osahat, očuchat, ochutnat.

Začínám si uvědomovat, že míra a hloubka komunikace začíná přesahovat bezpečnou hranici. Ale nejde to zastavit. Začali jsme se domlouvat kdy a kde se potkáme.
Náš plán zněl jasně: Alfa samec a alfa samice si pořádně zašukají !
Jakoby se zastavil čas, od té doby co si píšeme a voláme nevnímám nic okolo. Oba si začínáme uvědomovat, že si asi rozumíme víc, než jsme plánovali.


S tím souvisí i morální dilema. Zastavit to hned v zárodku nebo v tom pokračovat ?
Ale ani jeden z nás to nechce ukončit. Jsme přece jedno jen ze dvou částí ..

Nevím jestli mám brečet nebo se smát. Nedokážu na nic myslet, jenom na něj. Prohlížím si jeho fotky, poslouchám zamilovaný písničky, který mi poslal a každou chvíli se přistihnu při tom, jak zamyšleně koukám do blba. Sakra .. já jsem se opravdu zamilovala? A to jsme se ještě neviděli osobně.. je to vůbec možný takhle zblbnout po tak krátké době a bez osobního kontaktu ? Jo, Možný to je !

Nedokážu definovat co přesně cítím, ale je to silnej, hlubokej cit, kterej mě neskutečně naplňuje. Ten chlap mě proste dostal.
Vím, že nic netrvá věčně, takže jen žiju a užívám si to. Užívám si ten pocit, že to co dávám, se mi vrací.
At to bude trvat týdny, měsíce nebo roky .. už teď vím, že na George nikdy nezapomenu..
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama